Ebinger Consulting

 
 
Albert Einstein

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumiejńÖ, zapadŇāaby nad Ňõwiatem wielka cisza.

Albert Einstein

Wybrane referencje:

Fundacja PuŇāawskie Centrum PrzedsińôbiorczoŇõci
UrzńÖd MarszaŇākowski w Katowicach
DolnoŇõlńÖski UrzńÖd Wojew√≥dzki we WrocŇāawiu
CIECH S.A.
PGE Energia Odnawialna S.A.
Energopomiar Sp. z o. o.
WFOSiGW we WrocŇāawiu
e-Gmina - Inferastruktura i Srodowisko Sp. z o. o.
PGE Energia Odnawialna S.A. - szkolenie
Elektrownie Wodne Sp. z o. o.
NadwiŇõlaŇĄŇõka Sp√≥Ňāka Energetyczna Sp. z o. o.
ZGH BolesŇāaw S.A.
Bienergia S.A.
PGE Elektrownia BeŇāchat√≥w szkolenie 1
PGE Elektrownia BeŇāchat√≥w szkolenie 2
Orlen Oil

ZCh Organika Sarzyna SA
Podkarpacki UrzńÖd Wojew√≥dzki w Rzeszowie
PGE SA OddziaŇā Elektrownia Tur√≥w

UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa MaŇāopolskiego
Elektro Sp. z o. o.

PSE PoŇāudnie SA
SOTER Sp. z o. o.

UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa ŇölńÖskiego.
EHN S.A.
UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa MaŇāopolskiego_2
Doradcy24
Gmina Krosno
CIECH S.A.
Greentech Energy System Polska Sp.z o. o.
ENEA Wytwarzanie S.A.
Centrum Kreowania Liderów S.A.
Energia Euro Park Sp. z o. o.
Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie G√≥ry)
ENEA Wytwarzanie Sp. z o. o.
Miedziowe Centrum KsztaŇācenia Kadr Sp. z o. o.
MOSIR w Zabrzu Sp. z o. o.
SLDG Progres
Energy Rzeczyce Sp. z o. o.
TOREN S.A.

Instytut OZE Sp. z o. o.
Fabryka KotŇā√≥w SEFAKO S.A.
HUTMAR S.A.

TIGA-CYNK Sp. z o. o.
Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o. o.
PiŇāa MŇāyn
Kancelaria finansowa VERITAS
Centrum BezpieczeŇĄstwa Cyfrowego S.A.
OZE PrńôŇľynka
Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej

Podzińôkowanie Prof. Jerzy Buzek

 

Klienci, referencje

Referencje

Dzińôkujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i doskonaŇāńÖ dotychczasowńÖ wsp√≥Ňāpracńô.

 




Lista klientów:


1    4 Business Sp. z o. o. (Pyrzowice)
2    ABM Consulting (Lublin)
3    Agencja Doradztwa Energetycznego Dawid Lipko (Gliwice)
4    Agencja Rynku Energii S.A. (Warszawa)
5¬†¬† ¬†AMS ZarzńÖdzanie RachunkowoŇõcińÖ (PoznaŇĄ)
6¬†¬† ¬†ANWIL SA (WŇāocŇāawek)
7¬†¬† ¬†Arcelor Mittal (DńÖbrowa G√≥rnicza)
8¬†¬† ¬†Arimpex PEX Sp. z o. o. Sp√≥Ňāka Komandytowo-Akcyjna (Kielce)
9    Astral Sp. z o. o. (Rzeszów)
10¬†¬† ¬†Automatyka-Pomiary Sterowanie S.A. (BiaŇāystok)
11¬†¬† ¬†B.H. Euroconsult ZdzisŇāaw Lara (PoznaŇĄ)
12¬†¬† ¬†Beskidzki Dom Maklerski S.A. (Bielsko BiaŇāa)
13    BIO-ENERGIA ESP Sp. z o.o. (Warszawa)
14    Biopolinex Sp. z o. o. (Lublin)
15    Biopower S.A. (Warszawa)
16¬†¬† ¬†Biuro Projekt√≥w ZakŇāad√≥w Azotowych BIPROZAT Sp. z o. o. (Tarn√≥w)
17¬†¬† ¬†Biuro UsŇāug Konsultingowych Goodwill Jerzy Sitek (Rzesz√≥w)
18¬†¬† ¬†Bogdan MiedziŇĄski Consulting Group (Warszawa)
19    Boryszew SA (Sochaczew)
20    Brewa s.c. Karol Marczak, Maciej Borowiak (Kalisz)
21    Bricoman Polska Sp. z o. o. (Warszawa)
22    BSPiR Energoprojekt - Katowice S.A.
23    Business Space Sp. z o. o. (Warszawa)
24¬†¬† ¬†CAN-PACK Food and Industrial Packaging Sp. z o. o. (Dńôbica)
25    Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. (Katowice)
26¬†¬† ¬†Centrum BezpieczeŇĄstwa Cyfrowego SA (Warszawa)
27¬†¬† ¬†Centrum Doradztwa Biznesowego - MirosŇāawa DrabiŇĄska (InowrocŇāaw)
28    Centrum Innowacji Eurodoradca Sp. z o. o. Sp. k. (Tczew)
29¬†¬† ¬†Centrum ObsŇāugi Przedsińôbiorcy (ŇĀ√≥dŇļ)
30    Centrum Projektów Regionalnych Inwestor SA (Katowice)
31    Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (Warszawa)
32¬†¬† ¬†Chorzowsko-ŇöwińôtochŇāowickie Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji Sp. z o. o.
33    CIECH SA (Warszawa)
34¬†¬† ¬†CIECH Soda Polska S.A. (InowrocŇāaw)
35¬†¬† ¬†CiepŇāownia RyduŇātowy Sp. z o. o.
36    Coca Cola Poland Services (Warszawa)
37¬†¬† ¬†Comper Fornalczyk i Wsp√≥lnicy Sp. J. (ŇĀ√≥dŇļ)
38    Conerga Sp. z o.o. Sp. j. (Warszawa)
39¬†¬† ¬†Consult WiesŇāawa Bogunia (ŇĀobez)
40    Consus Carbon Engineering Sp. z o. o. (Kraków)
41    CORE
42¬†¬† ¬†CTL PoŇāudnie Sp. z o. o. (Krak√≥w)
43    Dagmara Wdowczyk Consulting (Warszawa)
44    Danish Farming Consultants Sp. z o.o. (Rzeczyce)
45    Datapartner Oy (Porvoo, Finlandia) - partner biznesowy
46    DNB Bank Polska S.A. (Warszawa)
47¬†¬† ¬†DocuSoft sp. z o.o. (Bielsko BiaŇāa)
48¬†¬† ¬†DolnoŇõlńÖska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (Szczawno Zdr√≥j)
49¬†¬† ¬†DolnoŇõlńÖski UrzńÖd Wojew√≥dzki we WrocŇāawiu.
50¬†¬† ¬†Doradcy 24.pl S.A. (WrocŇāaw)
51¬†¬† ¬†Dynamik Filtr NocoŇĄ i Wsp√≥lnicy s.j. (Czńôstochowa)
52    DZ Bank Polska
53¬†¬† ¬†EDPOL Food & Innowation Sp. z o. o. (ŇĀomŇľa)
54    EHN S.A. (Studzienice)
55¬†¬† ¬†Eko Program Systemy Solarne s.c. (Kńôty)
56    Ekokonsulting (Cieszyn)
57¬†¬† ¬†Ekolog Sp. z o. o. (PiŇāa)
58¬†¬† ¬†Ekologia PrzedsińôbiorczoŇõńá Innowacje Sp. z o. o. (Olsztyn k. Czńôstochowy)
59    Ekoplus Sp. z o. o. w likwidacji (Kraków)
60¬†¬† ¬†Eko-Solar Sp. z o. o. (NamysŇā√≥w)
61    EKOZON Sp. z o. o. (Warszawa)
62¬†¬† ¬†Elektro Sp. z o. o. (ŇĀabńôdy)
63¬†¬† ¬†ElektrociepŇāownia Lublin-Wrotk√≥w Sp. z o.o. (Lublin)
64¬†¬† ¬†ElektrociepŇāownia Nowa Sarzyna Sp. z o. o. (Nowa Sarzyna)
65¬†¬† ¬†ElektrociepŇāownia Zabrze S.A.
66    Elektrownia Kozienice S. A.
67    Elektrownia Stalowa Wola S.A.
68    Elektrownie Wodne Sp. z o. o. (Koronowo)
69    EMPIRIO (Warszawa)
70    ENDICO Sp. z o. o. (Jelenia Góra)
71¬†¬† ¬†ENEA operator Sp. z o. o. (PoznaŇĄ)
72¬†¬† ¬†ENEA SA (PoznaŇĄ)
73¬†¬† ¬†ENEA Wytwarzanie S.A. (ŇöwierŇľe G√≥rne)
74    ENEOS Sp. z o. o. (Szczecin)
75¬†¬† ¬†ENERGA Innowacje Sp. z o. o. (GdaŇĄsk)
76¬†¬† ¬†Energetyka PoznaŇĄska Przedsińôbiorstwa UsŇāug Energetycznych ENERGOBUD Leszno Sp. z o. o. (Lipno)
77    Energetyka Sp. z o. o. (Lubin)
78    Energoekspert Sp. z o. o. (Katowice)
79    Energopomiar Sp. z o. o. (Gliwice)
80    Energoprojekt Warszawa S.A. (Warszawa)
81¬†¬† ¬†ENION GRUPA TAURON Sp√≥Ňāka Akcyjna ZakŇāad Energetyczny Krak√≥w
82    EPA Sp. z o. o. (Szczecin)
83    EPC S.A. (Warszawa)
84    e-point SA (Warszawa)
85    EU Financial Solution Ltd (Londyn)
86    Euro Enterprise (Bydgoszcz)
87    EUROEKO Consulting (Olsztyn)
88¬†¬† ¬†Explanator (PoznaŇĄ)
89¬†¬† ¬†F.H.U. Rarus Aleksander Byrski (Bielsko BiaŇāa)
90¬†¬† ¬†Fabryka KotŇā√≥w RAFAKO SA (Racib√≥rz)
91¬†¬† ¬†Fabryka KotŇā√≥w SEFAKO S.A.
92¬†¬† ¬†Fabryka TaŇõm Transporterowych Wolbrom S.A.
93    Farma Wiatrowa Centrum N Sp. z o. o. (Warszawa)
94¬†¬† ¬†Firma UsŇāugowa Tomasz Uszacki (Nowa Ruda)
95¬†¬† ¬†Fortum Power and Heat Polska Sp. z o. o. (WrocŇāaw)
96    FPH Paula Sp. z o. o. Sp. k. (Kalisz)
97¬†¬† ¬†Fundacja "Wspieranie i Promocja PrzedsińôbiorczoŇõci na Warmii i Mazurach" (Olsztyn)
98    Fundacja Centrum Innowacji FIRE (Warszawa)
99    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego (Tarnów)
100    Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (Kraków)
101¬†¬† ¬†Fundacja na rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks"
102¬†¬† ¬†Fundacja Polskie Centrum PrzedsińôbiorczoŇõci w PuŇāawach
103¬†¬† ¬†Fundacja Wspierania Rozwoju Nauki i PrzedsińôbiorczoŇõci Brilliant Minds (Warszawa)
104¬†¬† ¬†Fundacja Wspieranie i Promocja PrzedsińôbiorczoŇõci na Warmii i Mazurach (Olsztyn)
105¬†¬† ¬†Fundusz G√≥rnoŇõlńÖski S.A. (Katowice)
106¬†¬† ¬†FX System Sp. z o.o. (Czńôstochowa)
107    G.EN. GAZENERGIA Sp. z o. o. (Tarnowo Podgórne)
108¬†¬† ¬†GdaŇĄskie Przedsińôbiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (GdaŇĄsk)
109    Geovita Sp. z o. o. (Warszawa)
110    Glass Horse Polska (Czarków)
111    Global RC Sp. z o. o. (Katowice)
112¬†¬† ¬†GŇā√≥wny Instytut G√≥rnictwa (Katowice)
113    Gmina Krosno
114¬†¬† ¬†Gmina Miejska ŇĽory
115    Gmina Prusice
116    Gmina Sosnowiec
117    Gmina Stalowa Wola
118    Gmina Zawiercie
119¬†¬† ¬†Gminne Przedsińôbiorstwo Komunalne Eko-Raszyn Sp. z o. o. (Raszyn)
120¬†¬† ¬†G√≥rnoŇõlńÖskie Towarzystwo Lotnicze S.A (Katowice)
121¬†¬† ¬†GPEC Serwis Sp. z o. o. (GdaŇĄsk)
122¬†¬† ¬†GreenLanding Andrzej Rapacz (WrocŇāaw)
123¬†¬† ¬†Greentech Energy Systems Polska Sp. z o. o. (GdaŇĄsk)
124¬†¬† ¬†Grupa KapitaŇāowa JR INVEST S.A. (Krak√≥w)
125    HALDEX S.A. (Katowice)
126¬†¬† ¬†hh4y Sp. z o. o. (Czńôstochowa)
127    Horus-Energia Sp. z o.o. (Sulejówek)
128¬†¬† ¬†HS WrocŇāaw Sp. z o. o. (WrocŇāaw)
129¬†¬† ¬†Huta ŇĀabńôdy S.A.
130¬†¬† ¬†Hutmar SA (Czńôstochowa)
131¬†¬† ¬†Huty Cynku Miasteczko ŇölńÖskie Sp√≥Ňāka Akcyjna¬†¬†¬†¬†¬†¬† ¬†
132    Instytut OZE Sp. z o. o. (Kielce) - partner biznesowy
133    Inter Energia S.A. (Warszawa)
134    Introl S.A. (Katowice)
135    JFE Engineering Europe GmbH (Frankfurt)
136¬†¬† ¬†Kancelaria BiegŇāego Rewidenta Barbara Kapicka (Cieszyn)
137¬†¬† ¬†Kancelaria Doradc√≥w Gospodarczych Ekspert-Kujawy (InowrocŇāaw)
138    Kancelaria Finansowa VERITAS Katarzyna Walas (Gdynia)
139¬†¬† ¬†Katowicki Holding Wńôglowy SA (Katowice)
140¬†¬† ¬†Kelvin Sp. z o. o. (Bielsko BiaŇāa)
141¬†¬† ¬†KGHM CUPRUM Sp. z o. o. Centrum Badawczo-Rozwojowe (WrocŇāaw)
142¬†¬† ¬†KGHM Polska MiedŇļ S.A. Centrala (Lubin
143¬†¬† ¬†Komunalne Przedsińôbiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Bydgoszcz)
144    Konimpex Sp. z o. o. (Konin)
145    KUKE S.A. (Warszawa)
146    Loranc & Partners (Warszawa)
147¬†¬† ¬†Lotos Gaz SA (MŇāawa)
148    Louis Dreyfus Commodities Polska (Warszawa)
149¬†¬† ¬†Lubelska Agencja Wspierania PrzedsińôbiorczoŇõci w Lublinie
150¬†¬† ¬†ŇĀńôczyŇĄska Energetyka Sp√≥Ňāka z o. o. w Bogdance
151¬†¬† ¬†ŇĀ√≥dzka Sp√≥Ňāka Infrastrukturalna Sp. z o. o. (ŇĀ√≥dŇļ)
152¬†¬† ¬†M.W. Trade S.A. (WrocŇāaw)
153¬†¬† ¬†Maciej Nowak Finansowanie Przedsińôbiorstw (Chorz√≥w)
154    Maculewicz Consulting Sp. z o. o. (Pruszków)
155¬†¬† ¬†Makani Sp. z o. o. (ŇĽŇāobnica)
156    Management Partnerships Sp. z o. o. (Warszawa)
157    MASTER Consulting Sp. z o. o. (Mosty k/Gdyni)
158    Master-Odpady i Energia Sp. z o. o. (Tychy)
159¬†¬† ¬†Mazur Investments sp. z o.o. sp.k. (KrzyŇľowice)
160    mBank (Warszawa)
161¬†¬† ¬†MCI Management SA (WrocŇāaw)
162¬†¬† ¬†MEDAL Consulting Sp. z o. o. Sp. k. (PoznaŇĄ)
163    Metalurgia S.A. (Radomsko)
164    Miasto i Gmina Lipsko
165    Miasto Radomsko
166¬†¬† ¬†Miasto StoŇāeczne Warszawa
167¬†¬† ¬†Miedziowe Centrum KsztaŇācenia Kadr (Lubin)
168¬†¬† ¬†Miejski ZakŇāad Energetyki Cieplnej Sp√≥Ňāka z o. o.¬†¬†¬† ¬†
169¬†¬† ¬†Miejskie Przedsińôbiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Tarn√≥w)
170¬†¬† ¬†Miejskie Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji w MysŇāowicach
171¬†¬† ¬†Miejskie ZakŇāady Autobusowe Sp. z o. o. (Warszawa)
172    MILMEX Systemy Komputerowe Sp. z o. o. (Sosnowiec)
173    Ministerstwo Gospodarki (Warszawa)
174¬†¬† ¬†Ministerstwo Ňörodowiska (Warszawa)
175    MPGK Krosno Sp. z o. o. (Krosno)
176¬†¬† ¬†NadwiŇõlaŇĄska Sp√≥Ňāka Energetyczna Sp. z o. o. (Brzeszcze)
177    Netia SA (Warszawa)
178    NEXUS Consultans Sp. z o. o. (Gdynia)
179¬†¬† ¬†Nida Media Sp. z o. o. (PiŇĄcz√≥w)
180¬†¬† ¬†NITROERG S.A. (Krupski MŇāyn)
181¬†¬† ¬†NOVIGO Anita Pabis (DńÖbrowa G√≥rnicza)
182    Odlewnie Polskie S.A. (Starachowice)
183¬†¬† ¬†Operator GazocińÖg√≥w PrzesyŇāowych GAZ-SYSTEM S.A.
184    Operator Systemu Magazynowania Sp. z o. o. (Warszawa)
185    Optimum Sp. Z o. o. (Kraków)
186¬†¬† ¬†ORLEN Laboratorium (PŇāock)
187    Orlen Oil Sp. z o. o. (Kraków)
188¬†¬† ¬†OrzeŇā S.A. (Lublin)
189¬†¬† ¬†OZE PrńôŇľynka Sp. z o. o. (Szczecin)
190¬†¬† ¬†P.P.U. Elektro Sp. z o. o. (ŇĀaziska G√≥rne)
191¬†¬† ¬†PaŇĄstwowa Wytw√≥rnia Papier√≥w WartoŇõciowych S.A. (Warszawa)
192    PCC Rokita S.A. (Brzeg Dolny)
193    Penton Partners (Warszawa)
194    Perfect Line S.A. (Warszawa)
195¬†¬† ¬†PERN PrzyjaŇļŇĄ S.A. (PŇāock)
196    Petlab Sp. Z o. o. Sp. K. (Skalmierzyce)
197¬†¬† ¬†PGE Dystrybucja S.A. OddziaŇā ŇĀ√≥dŇļ Teren
198    PGE Energia Odnawialna S.A. (Warszawa)
199¬†¬† ¬†PGE Energia Odnawialna S.A. OddziaŇā ZEW PorńÖbka ŇĽar (Mińôdzybrodzie Bialskie)
200¬†¬† ¬†PGE GIEK S.A. OddziaŇā Elektrownia Tur√≥w (Bogatynia)
201¬†¬† ¬†PGE G√≥rnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. OddziaŇā Elektrownia BeŇāchat√≥w
202¬†¬† ¬†PGE G√≥rnictwo i Energetyka Konwencjonalna Sp√≥Ňāka Akcyjna - OddziaŇā Zesp√≥Ňā Elektrowni Dolna Odra
203¬†¬† ¬†PGE G√≥rnictwo i Energetyka Konwencjonalna Sp√≥Ňāka Akcyjna - Zesp√≥Ňā ElektrociepŇāowni Bydgoszcz
204¬†¬† ¬†PGE G√≥rnictwo i Energetyka S.A. (Centrala BeŇāchat√≥w)
205¬†¬† ¬†PGNIG S.A. (JasŇāo)
206    PGNIG Termika S.A. (Warszawa)
207¬†¬† ¬†PiŇāa MŇāyn BogusŇāaw Puchowski (BiaŇāe BŇāota)
208    PIT-RADWAR S.A. (Warszawa)
209    PKE S.A. Elektrownia Jaworzno III (Jaworzno)
210    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa)
211    PKS Lublin SA
212    PLP CARGO S.A. (Warszawa)
213    PNO Consultans Sp. z o. o. (Warszawa)
214¬†¬† ¬†Podkarpacki UrzńÖd Wojew√≥dzki w Rzeszowie
215    POLFA Warszawa S.A.
216    Polinvest Sp. Z o. o. (Kraków)
217¬†¬† ¬†Politechnika BiaŇāostocka
218¬†¬† ¬†Politechnika Czńôstochowska
219    Politechnika Warszawska (Rada doktorantów)
220¬†¬† ¬†Politechnika WrocŇāawska
221¬†¬† ¬†Politechnika WrocŇāawska WCCT (WrocŇāaw)
222¬†¬† ¬†POL-LEVANT Linie ŇĽeglugowe Sp√≥Ňāka z o.o. (Gdynia)
223¬†¬† ¬†Polska Wytw√≥rnia Papier√≥w WartoŇõciowych SA (Warszawa)
224¬†¬† ¬†Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (PŇāock)
225    Polskie Biogazownie Energy-Rzeczyce Sp. z o. o. (Bierawki)
226    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (Warszawa)
227¬†¬† ¬†Polskie G√≥rnictwo Naftowe i Gazownictwo SA OddziaŇā w Zielonej G√≥rze
228¬†¬† ¬†Polskie Sieci Elektroenergetyczne - PoŇāudnie S.A. (Katowice)
229¬†¬† ¬†Polskie Towarzystwo Ekonomiczne OddziaŇā w ŇĀodzi¬†¬†¬†¬†¬† ¬†
230¬†¬† ¬†PoŇāudniowy Koncern Energetyczny SA (Katowice)
231    Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o. o. (Rzeszów)
232¬†¬† ¬†Powszechny ZakŇāad UbezpieczeŇĄ S.A. (Warszawa)
233¬†¬† ¬†PROFES® Centrum KsztaŇācenia i Doradztwa E. KarpiŇĄska-Bryke, A. Olszewski, M. Bryke sp. j. (Warszawa)
234¬†¬† ¬†Profin Consulting Iwetta Budzik-NowodziŇĄska (Czńôstochowa)
235¬†¬† ¬†PROFIT Kancelaria Rzeczoznawcy MajńÖtkowego Furman Sp√≥Ňāka Jawna (PiŇāa)
236¬†¬† ¬†Project Management Team Sp. z o. o. (WrocŇāaw)
237    Prologis Poland sp. Z o. o.  (Warszawa)
238¬†¬† ¬†PROZAP Sp. z o. o. (PuŇāawy)
239¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. (Jastrzńôbie Zdr√≥j)
240¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Budowy KopalŇĄ PeBeKa S.A. (Lubin)
241¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SŇĀAWEX Sp. z o. o. (Lublin)
242¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Energetyki Cieplnej (Ruda ŇölńÖska)
243¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w MiŇĄsku Mazowieckim
244¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Handlowo UsŇāugowe Wiktoria Oleszek
245¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Komunalne Therma Sp. z o. o. (Bielsko-BiaŇāa)
246¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Serwisu Automatyki i UrzńÖdzeŇĄ Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. (Konin)
247¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo SkŇāadowania i Utylizacji Odpad√≥w Sp. z o. o. (Gliwice)
248¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp√≥Ňāka z o.o. (Warszawa)
249¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek)
250¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji Nysa Sp. z o. o. w Zgorzelcu
251¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie G√≥ry)
252¬†¬† ¬†Przedsińôbiorstwo WodocińÖg√≥w i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gdyni
253    PZ Cussons Polska S.A.
254    Rafineria Nafty Jedlicze S.A. w Jedliczu
255    Redco S.A. (Warszawa)
256¬†¬† ¬†Regionalny Fundusz Gospodarczy SA (Czńôstochowa)
257¬†¬† ¬†Revisit Home Sp. z o. o. (ŇĀ√≥dŇļ)
258¬†¬† ¬†Revist Home Sp. zo. O. Sp. Kom. (ŇĀ√≥dŇļ)
259¬†¬† ¬†Revmax NieruchomoŇõci Marcin NiedŇļwiecki (EŇāk)
260    Rezydent S.A. (Warszawa)
261¬†¬† ¬†Rzeczoznawca MajńÖtkowy Izabela Rudzka (BeŇāchat√≥w)
262¬†¬† ¬†Rzeczoznawca MajńÖtkowy Krystyna Kot (WaŇābrzych)
263    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
264¬†¬† ¬†Sanockie ZakŇāady PrzemysŇāu Gumowego Stomil Sanok Sp√≥Ňāka Akcyjna
265    Selma Investment Sp. z o. o (Warszawa)
266¬†¬† ¬†Soda Polska CIECH sp. z o.o. (InowrocŇāaw)
267¬†¬† ¬†SokoŇā√≥w S.A. (SokoŇā√≥w Podlaski)
268    Solsum Sp. z o. o. (Piwniczna Zdrój)
269¬†¬† ¬†SONEL S.A. (Ňöwidnica)
270    Soter Sp. z o. o. (Brzesko)
271¬†¬† ¬†Sound Machines Sp. Z o. o. (Czńôstochowa)
272    SPJ Consulting Sebastian Jakubowski (Olsztyn)
273¬†¬† ¬†Sp√≥Ňāka Energetyczna Jastrzńôbie S.A. (Jastrzńôbie Zdr√≥j)
274    Starostwo Powiatowe w Skierniewicach
275¬†¬† ¬†Starostwo Powiatowe w WńÖgrowcu
276¬†¬† ¬†Stowarzyszenie Lokalna Grupa DziaŇāania Progres (Komorniki)
277    Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER (Cieszyn)
278    Stowarzyszenie Zielona Stalówka (Stalowa Wola)
279¬†¬† ¬†Sympro Sp. z o. o. (PoznaŇĄ)
280    SYNTAX Sp. z o. o. (Warszawa)
281¬†¬† ¬†Synthos S.A. (OŇõwińôcim)
282¬†¬† ¬†Szpital Wojew√≥dzki w ŇĀomŇľy
283¬†¬† ¬†Ňöwińôtokrzyskie Centrum Innowacji i transferu Technologii (Kielce)
284¬†¬† ¬†Tarnowski Klaster PrzemysŇāowy S.A. (Tarn√≥w)
285¬†¬† ¬†Tauron Polska Energia Sp√≥Ňāka Akcyjna (Katowice)
286    Tauron Wytwarzanie S.A. (Katowice)
287¬†¬† ¬†TechMaster - Monika Stasica (ŇĽywiec)
288¬†¬† ¬†TELVIS Przedsińôbiorstwo UsŇāugowo-Produkcyjne Sp. z o. o. (Katowice)
289    Tiga-Cynk Sp. Z o. o. (Legnica)
290    Tolento Sp. z o. o. (Kraków)
291    Toren S.A. (Katowice)
292    Toren SA (Katowice) - partner biznesowy
293    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (Warszawa)
294¬†¬† ¬†Towarzystwo UbezpieczeŇĄ Euler Hermes S.A. (Warszawa)
295    TRAKT S.A. (Piekoszów, Górki Szczukowskie)
296¬†¬† ¬†Treco Sp. z o. o. (Bńôdzin)
297    TSP Invest Sp. z o. o. (Warszawa)
298    UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (Kraków)
299¬†¬† ¬†Uniparex Sp. z o. o. Sp√≥Ňāka Komandytowo Akcyjna (Sosnowiec)
300¬†¬† ¬†UrzńÖd Gminy Lipno
301¬†¬† ¬†UrzńÖd Gminy w PińÖtnicy
302¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski w ŇĀodzi
303¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Lubelskiego w Lublinie
304¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa MaŇāopolskiego w Krakowie
305¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Mazowieckiego w Warszawie
306¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Opolskiego w Opolu
307¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Podkarpackiego w Rzeszowie
308¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Pomorskiego w GdaŇĄsku
309¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa ŇölńÖskiego w Katowicach
310¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Ňöwińôtokrzyskiego w Kielcach
311¬†¬† ¬†UrzńÖd MarszaŇākowski Wojew√≥dztwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
312¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta DńÖbrowa G√≥rnicza
313¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta EŇāku
314¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
315¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Jaworzna
316¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Katowice
317¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Legionowo
318¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta ŇĀodzi
319¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta MysŇāowice
320¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Olsztyna
321¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Otwocka
322¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Rybnika
323¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Rzeszowa
324¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta Siemianowice ŇölńÖskie
325¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta StoŇāecznego Warszawy
326¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta w Poznaniu
327¬†¬† ¬†UrzńÖd Miasta w Sierpcu
328¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski Jaworzno
329¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w BiaŇāymstoku
330¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w Bytomiu
331¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w OleŇõnie
332¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w Opocznie
333¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w Piastowie
334¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w Tychach
335¬†¬† ¬†UrzńÖd Miejski w Zawierciu
336¬†¬† ¬†UrzńÖd Regulacji Energetyki - PoŇāudniowy OddziaŇā Terenowy w Katowicach
337¬†¬† ¬†UsŇāugi i Doradztwo Jan Materzok (Radlin)
338¬†¬† ¬†UsŇāugi MenedŇľerskie i Ekonomiczne Marian NocoŇĄ (Katowice)
339¬†¬† ¬†Vertigo Consulting Sp. z o. o. (Czńôstochowa)
340    VIMEX Sp. z o. o. (Gliwice)
341¬†¬† ¬†Vitamina s.c. Mariola, MirosŇāaw, Konrad Kyrcz
342¬†¬† ¬†Warszawski OŇõrodek Sportu i Rekreacji
343¬†¬† ¬†Weless Sp. z o. o. (ŇĀ√≥dŇļ)
344¬†¬† ¬†Wielkopolski UrzńÖd Wojew√≥dzki w Poznaniu
345    Wiktor Sp. z o. o. (Kraków)
346    WIREKON Sp. z o. o. (Czechowice-Dziedzice)
347¬†¬† ¬†Wojew√≥dzki Fundusz Ochrony Ňörodowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
348¬†¬† ¬†Wojew√≥dzki Fundusz Ochrony Ňörodowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
349¬†¬† ¬†Wojew√≥dzki Fundusz Ochrony Ňörodowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu¬†¬† ¬†
350    Wola Wind Sp. z o. o. (Mykanów Wola Hankowska)
351    WSB Energie Odnawialne Polska Sp. z o. o.
352¬†¬† ¬†WyŇľsza SzkoŇāa Ekonomii i Innowacji (Lublin)
353    Young & Case Polska Sp. z o. o. (Raszyn)
354¬†¬† ¬†ZakŇāad Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
355¬†¬† ¬†ZakŇāad Doskonalenia Zawodowego w Warszawie¬†¬†¬†¬†¬†¬† ¬†
356¬†¬† ¬†ZakŇāad Utylizacji Termicznej Odpad√≥w i Osad√≥w Ňöciekowych S.A. (Sosnowiec)
357¬†¬† ¬†ZakŇāady Azotowe Kńôdzierzyn SA (Kńôdzierzyn KoŇļle)
358¬†¬† ¬†ZakŇāady Azotowe w Tarnowie MoŇõcicach S.A. (Tarn√≥w)
359¬†¬† ¬†ZakŇāady Chemiczne Organika Sarzyna SA (Nowa Sarzyna)
360¬†¬† ¬†ZakŇāady Chemiczne ZACHEM SA (Bydgoszcz)
361¬†¬† ¬†ZakŇāady Energetyki Cieplnej Sp√≥Ňāka Akcyjna (Katowice)
362¬†¬† ¬†ZakŇāady G√≥rniczo-Hutnicze BolesŇāaw S.A. (Bukowno)
363¬†¬† ¬†ZakŇāady PrzemysŇāu Cukierniczego MIESZKO S.A. (Racib√≥rz)
364¬†¬† ¬†ZakŇāady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
365¬†¬† ¬†ZarzńÖd Dr√≥g Wojew√≥dzkich w Katowicach
366¬†¬† ¬†ZarzńÖd Morskiego Portu GdaŇĄsk S.A. (GdaŇĄsk)
367¬†¬† ¬†ZEM ŇĀabńôdy
368¬†¬† ¬†Zesp√≥Ňā Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
369¬†¬† ¬†ZŇĀOMREX S.A. (Poraj)