Ebinger Consulting

Klienci, referencje

Referencje

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i doskonałą dotychczasową współpracę.

 




Lista klientów:


1    4 Business Sp. z o. o. (Pyrzowice)
2    ABM Consulting (Lublin)
3    Agencja Doradztwa Energetycznego Dawid Lipko (Gliwice)
4    Agencja Rynku Energii S.A. (Warszawa)
5    AMS Zarządzanie Rachunkowością (Poznań)
6    ANWIL SA (Włocławek)           
7    Arcelor Mittal (Dąbrowa Górnicza)
8    Arimpex PEX Sp. z o. o. Spółka Komandytowo-Akcyjna (Kielce)     
9    Astral Sp. z o. o. (Rzeszów)        
10    Automatyka-Pomiary Sterowanie S.A. (Białystok)          
11    B.H. Euroconsult Zdzisław Lara (Poznań)         
12    Beskidzki Dom Maklerski S.A. (Bielsko Biała)        
13    BIO-ENERGIA ESP Sp. z o.o. (Warszawa)        
14    Biopolinex Sp. z o. o. (Lublin)        
15    Biopower S.A. (Warszawa)           
16    Biuro Projektów Zakładów Azotowych BIPROZAT Sp. z o. o. (Tarnów)    
17    Biuro Usług Konsultingowych Goodwill Jerzy Sitek (Rzeszów)       
18    Bogdan Miedziński Consulting Group (Warszawa)         
19    Boryszew SA (Sochaczew)           
20    Bricoman Polska Sp. z o. o. (Warszawa)       
21    BSPiR Energoprojekt - Katowice S.A.         
22    Business Space Sp. z o. o. (Warszawa)       
23    CAN-PACK Food and Industrial Packaging Sp. z o. o. (Dębica)
24    Centrala Zaopatrzenia Hutnictwa S.A. (Katowice)         
25    Centrum Doradztwa Biznesowego - Mirosława Drabińska (Inowrocław)       
26    Centrum Innowacji Eurodoradca Sp. z o. o. Sp. k. (Tczew)
27    Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (Łódź)          
28    Centrum Projektów Regionalnych Inwestor SA (Katowice)        
29    Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (Warszawa)
30    Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
31    CIECH SA (Warszawa)           
32    CIECH Soda Polska S.A. (Inowrocław)
33    Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o. o.        
34    Coca Cola Poland Services (Warszawa)         
35    Comper Fornalczyk i Wspólnicy Sp. J. (Łódź)       
36    Consus Carbon Engineering Sp. z o. o. (Kraków)      
37    CORE
38    CTL Południe Sp. z o. o. (Kraków)       
39    Dagmara Wdowczyk Consulting (Warszawa)          
40    Danish Farming Consultants Sp. z o.o. (Rzeczyce)
41    DNB Bank Polska S.A. (Warszawa)         
42    DocuSoft sp. z o.o. (Bielsko Biała)        
43    Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA (Szczawno Zdrój)
44    Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.         
45    Doradcy 24.pl S.A. (Wrocław)          
46    Dynamik Filtr Nocoń i Wspólnicy s.j. (Częstochowa)       
47    DZ Bank Polska           
48    EDPOL Food & Innowation Sp. z o. o. (Łomża)
49    EHN S.A. (Studzienice)           
50    Eko Program Systemy Solarne s.c. (Kęty)
51    Ekokonsulting (Cieszyn)
52    Ekolog Sp. z o. o. (Piła)
53    Ekoplus Sp. z o. o. w likwidacji (Kraków)      
54    Eko-Solar Sp. z o. o. (Namysłów)        
55    EKOZON Sp. z o. o. (Warszawa)        
56    Elektro Sp. z o. o. (Łabędy)        
57    Elektrociepłownia Lublin-Wrotków Sp. z o.o. (Lublin)        
58    Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o. o. (Nowa Sarzyna)     
59    Elektrociepłownia Zabrze S.A.           
60    Elektrownia Kozienice S. A.          
61    Elektrownia Stalowa Wola S.A.          
62    Elektrownie Wodne Sp. z o. o. (Koronowo)       
63    EMPIRIO (Warszawa)            
64    ENDICO Sp. z o. o. (Jelenia Góra)       
65    ENEA operator Sp. z o. o. (Poznań)
66    ENEA SA (Poznań)           
67    ENEA Wytwarzanie S.A. (Świerże Górne)         
68    ENEOS Sp. z o. o. (Szczecin)        
69    ENERGA Innowacje Sp. z o. o. (Gdańsk)       
70    Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwa Usług Energetycznych ENERGOBUD Leszno Sp. z o. o. (Lipno)  
71    Energetyka Sp. z o. o. (Lubin)        
72    Energoekspert Sp. z o. o. (Katowice)        
73    Energopomiar Sp. z o. o. (Gliwice)        
74    Energoprojekt Warszawa S.A. (Warszawa)
75    ENION GRUPA TAURON Spółka Akcyjna Zakład Energetyczny Kraków      
76    EPA Sp. z o. o. (Szczecin)        
77    EPC S.A. (Warszawa)
78    e-point SA (Warszawa)
79    Euro Enterprise (Bydgoszcz)           
80    EUROEKO Consulting (Olsztyn)           
81    Explanator (Poznań)
82    F.H.U. Rarus Aleksander Byrski (Bielsko Biała)        
83    Fabryka Kotłów RAFAKO SA (Racibórz)         
84    Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
85    Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A.         
86    Farma Wiatrowa Centrum N Sp. z o. o. (Warszawa)     
87    Firma Usługowa Tomasz Uszacki (Nowa Ruda)        
88    Fortum Power and Heat Polska Sp. z o. o. (Wrocław)    
89    FPH Paula Sp. z o. o. Sp. k. (Kalisz)
90    Fundacja "Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach" (Olsztyn)
91    Fundacja Centrum Innowacji FIRE (Warszawa)         
92    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego (Tarnów)        
93    Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego (Kraków)         
94    Fundacja na rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks"       
95    Fundacja Polskie Centrum Przedsiębiorczości w Puławach        
96    Fundacja Wspierania Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości Brilliant Minds (Warszawa)     
97    Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach (Olsztyn)           
98    Fundusz Górnośląski S.A. (Katowice)
99    FX System Sp. z o.o. (Częstochowa)        
100    G.EN. GAZENERGIA Sp. z o. o. (Tarnowo Podgórne)
101    Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Gdańsk)     
102    Geovita Sp. z o. o. (Warszawa)        
103    Glass Horse Polska (Czarków)          
104    Global RC Sp. z o. o. (Katowice)       
105    Główny Instytut Górnictwa (Katowice)          
106    Gmina Krosno            
107    Gmina Miejska Żory
108    Gmina Prusice
109    Gmina Sosnowiec            
110    Gmina Stalowa Wola           
111    Gmina Zawiercie
112    Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-Raszyn Sp. z o. o. (Raszyn)
113    Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A (Katowice)         
114    GPEC Serwis Sp. z o. o. (Gdańsk)       
115    GreenLanding Andrzej Rapacz (Wrocław)
116    Greentech Energy Systems Polska Sp. z o. o. (Gdańsk)     
117    Grupa Kapitałowa JR INVEST S.A. (Kraków)
118    HALDEX S.A. (Katowice)
119    hh4y Sp. z o. o. (Częstochowa)        
120    Horus-Energia Sp. z o.o. (Sulejówek)         
121    HS Wrocław Sp. z o. o. (Wrocław)
122    Huta Łabędy S.A.
123    Huty Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna         
124    Inter Energia S.A. (Warszawa)
125    Introl S.A. (Katowice)           
126    JFE Engineering Europe GmbH (Frankfurt)         
127    Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka (Cieszyn)
128    Kancelaria Doradców Gospodarczych Ekspert-Kujawy (Inowrocław)         
129    Katowicki Holding Węglowy SA (Katowice)         
130    Kelvin Sp. z o. o. (Bielsko Biała)       
131    KGHM CUPRUM Sp. z o. o. Centrum Badawczo-Rozwojowe (Wrocław)     
132    KGHM Polska Miedź S.A. (Lubin)         
133    KGHM Polska Miedź S.A. Centrala (Lubin)        
134    Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (Bydgoszcz)     
135    Konimpex Sp. z o. o. (Konin)        
136    KUKE S.A. (Warszawa)           
137    Loranc & Partners (Warszawa)          
138    Lotos Gaz SA (Mława)          
139    Louis Dreyfus Commodities Polska (Warszawa)
140    Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie        
141    Łęczyńska Energetyka Spółka z o. o. w Bogdance      
142    Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o. o. (Łódź)
143    M.W. Trade S.A. (Wrocław)          
144    Maciej Nowak Finansowanie Przedsiębiorstw (Chorzów)
145    Maculewicz Consulting Sp. z o. o. (Pruszków)       
146    Makani Sp. z o. o. (Żłobnica)
147    Management Partnerships Sp. z o. o. (Warszawa)       
148    MASTER Consulting Sp. z o. o. (Mosty k/Gdyni)
149    Master-Odpady i Energia Sp. z o. o. (Tychy)
150    mBank (Warszawa)
151    MCI Management SA (Wrocław)          
152    MEDAL Consulting Sp. z o. o. Sp. k. (Poznań)
153    Metalurgia S.A. (Radomsko)           
154    Miasto Radomsko            
155    Miasto Stołeczne Warszawa           
156    Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr (Lubin)
157    Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o. o.      
158    Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. (Tarnów)
159    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach
160    Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o. o. (Warszawa)      
161    MILMEX Systemy Komputerowe Sp. z o. o. (Sosnowiec)      
162    Ministerstwo Gospodarki (Warszawa)           
163    Ministerstwo Środowiska (Warszawa)
164    MPGK Krosno Sp. z o. o. (Krosno)       
165    Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o. o. (Brzeszcze)      
166    Netia SA (Warszawa)           
167    NEXUS Consultans Sp. z o. o. (Gdynia)       
168    Nida Media Sp. z o. o. (Pińczów)       
169    NITROERG S.A. (Krupski Młyn)          
170    NOVIGO Anita Pabis (Dąbrowa Górnicza)         
171    Odlewnie Polskie S.A. (Starachowice)          
172    Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.         
173    Operator Systemu Magazynowania Sp. z o. o. (Warszawa)
174    ORLEN Laboratorium (Płock)           
175    Orlen Oil Sp. z o. o. (Kraków)       
176    Orzeł S.A. (Lublin)           
177    P.P.U. Elektro Sp. z o. o. (Łaziska Górne)      
178    Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. (Warszawa)        
179    PCC Rokita S.A. (Brzeg Dolny)
180    Penton Partners (Warszawa)           
181    Perfect Line S.A. (Warszawa)          
182    PERN Przyjaźń S.A. (Płock)          
183    PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Teren        
184    PGE Energia Odnawialna S.A. (Warszawa)         
185    PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka Żar (Międzybrodzie Bialskie)    
186    PGE GIEK S.A. Oddział Elektrownia Turów (Bogatynia)       
187    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów     
188    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
189    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna - Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz.   
190    PGE Górnictwo i Energetyka S.A. (Centrala Bełchatów)       
191    PGNIG S.A. (Jasło)           
192    PGNIG Termika S.A. (Warszawa)          
193    PIT-RADWAR S.A. (Warszawa)           
194    PKE S.A. Elektrownia Jaworzno III (Jaworzno)        
195    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa)        
196    PKS Lublin SA           
197    PLP CARGO S.A. (Warszawa)          
198    PNO Consultans Sp. z o. o. (Warszawa)       
199    Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie         
200    POLFA Warszawa S.A.           
201    Politechnika Białostocka            
202    Politechnika Częstochowska            
203    Politechnika Wrocławska            
204    Politechnika Wrocławska WCCT (Wrocław)          
205    POL-LEVANT Linie Żeglugowe Spółka z o.o. (Gdynia)       
206    Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA (Warszawa)        
207    Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. (Płock)        
208    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (Warszawa)       
209    Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze    
210    Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Południe S.A. (Katowice)       
211    Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi        
212    Południowy Koncern Energetyczny SA (Katowice)         
213    Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o. o. (Rzeszów)      
214    Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. (Warszawa)         
215    PROFES® Centrum Kształcenia i Doradztwa E. Karpińska-Bryke, A. Olszewski, M. Bryke sp. j. (Warszawa)
216    Project Management Team Sp. z o. o. (Wrocław)      
217    PROZAP Sp. z o. o. (Puławy)        
218    Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. (Jastrzębie Zdrój)        
219    Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. (Lubin)        
220    Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SŁAWEX Sp. z o. o. (Lublin)
221    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (Ruda Śląska)         
222    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim    
223    Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. z o. o. (Bielsko-Biała)      
224    Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. (Konin)
225    Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. (Gliwice)    
226    Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Spółka z o.o. (Warszawa)      
227    Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. (Ciechocinek)
228    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  Nysa Sp. z o. o. w Zgorzelcu
229    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. (Tarnowskie Góry)    
230    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Gdyni
231    PZ Cussons Polska S.A.          
232    Rafineria Nafty Jedlicze S.A. w Jedliczu        
233    Redco S.A. (Warszawa)           
234    Regionalny Fundusz Gospodarczy SA (Częstochowa)         
235    Revisit Home Sp. z o. o. (Łódź)
236    Rezydent S.A. (Warszawa)           
237    Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA         
238    Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok Spółka Akcyjna       
239    Selma Investment Sp. z o. o (Warszawa)
240    Soda Polska CIECH sp. z o.o. (Inowrocław)       
241    Sokołów S.A. (Sokołów Podlaski)          
242    Solsum Sp. z o. o. (Piwniczna Zdrój)       
243    SONEL S.A. (Świdnica)           
244    Soter Sp. z o. o. (Brzesko)        
245    SPJ Consulting Sebastian Jakubowski (Olsztyn)         
246    Spółka Energetyczna Jastrzębie S.A. (Jastrzębie Zdrój)        
247    Starostwo Powiatowe w Skierniewicach          
248    Starostwo Powiatowe w Wągrowcu          
249    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Progres (Komorniki)
250    Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER (Cieszyn)       
251    Stowarzyszenie Zielona Stalówka (Stalowa Wola)         
252    Sympro Sp. z o. o. (Poznań)        
253    SYNTAX Sp. z o. o. (Warszawa)        
254    Synthos S.A. (Oświęcim)           
255    Szpital Wojewódzki w Łomży          
256    Świętokrzyskie Centrum Innowacji i transferu Technologii (Kielce)
257    Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. (Tarnów)         
258    Tauron Polska Energia Spółka Akcyjna (Katowice)        
259    Tauron Wytwarzanie S.A. (Katowice)          
260    TechMaster - Monika Stasica (Żywiec)         
261    TELVIS Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o. o. (Katowice)      
262    Tolento Sp. z o. o. (Kraków)
263    Toren S.A. (Katowice)           
264    Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (Warszawa)        
265    Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A. (Warszawa)        
266    TRAKT S.A. (Piekoszów, Górki Szczukowskie)         
267    Treco Sp. z o. o. (Będzin)
268    TSP Invest Sp. z o. o. (Warszawa)       
269    UNIMA 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. (Kraków)        
270    Uniparex Sp. z o. o. Spółka Komandytowo Akcyjna (Sosnowiec)     
271    Urząd Gminy Lipno
272    Urząd Gminy w Piątnicy
273    Urząd Marszałkowski w Łodzi          
274    Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie        
275    Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie        
276    Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie        
277    Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w Opolu        
278    Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie        
279    Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku
280    Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach        
281    Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach        
282    Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie        
283    Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza          
284    Urząd Miasta Ełku           
285    Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego          
286    Urząd Miasta Jaworzna           
287    Urząd Miasta Katowice           
288    Urząd Miasta Legionowo           
289    Urząd Miasta Łodzi           
290    Urząd Miasta Mysłowice           
291    Urząd Miasta Olsztyna           
292    Urząd Miasta Otwocka           
293    Urząd Miasta Rybnika           
294    Urząd Miasta Rzeszowa           
295    Urząd Miasta Siemianowice Śląskie          
296    Urząd Miasta Stołecznego Warszawy          
297    Urząd Miasta w Poznaniu          
298    Urząd Miasta w Sierpcu          
299    Urząd Miejski Jaworzno           
300    Urząd Miejski w Białymstoku          
301    Urząd Miejski w Bytomiu          
302    Urząd Miejski w Oleśnie          
303    Urząd Miejski w Opocznie
304    Urząd Miejski w Piastowie          
305    Urząd Miejski w Tychach          
306    Urząd Miejski w Zawierciu          
307    Urząd Regulacji Energetyki - Południowy Oddział Terenowy w Katowicach     
308    Usługi i Doradztwo Jan Materzok (Radlin)        
309    Usługi Menedżerskie i Ekonomiczne Marian Nocoń (Katowice)       
310    Vertigo Consulting Sp. z o. o. (Częstochowa)       
311    VIMEX Sp. z o. o. (Gliwice)
312    Vitamina s.c. Mariola, Mirosław, Konrad Kyrcz
313    Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji         
314    Weless Sp. z o. o. (Łódź)        
315    Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu         
316    Wiktor Sp. z o. o. (Kraków)
317    WIREKON Sp. z o. o. (Czechowice-Dziedzice)        
318    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach     
319    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
320    Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu     
321    Wola Wind Sp. z o. o. (Mykanów Wola Hankowska)     
322    WSB Energie Odnawilne Polska Sp. z o. o.
323    Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji (Lublin)        
324    Young & Case Polska Sp. z o. o. (Raszyn)     
325    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach         
326    Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie         
327    Zakład Utylizacji Termicznej Odpadów i Osadów Ściekowych S.A. (Sosnowiec)     
328    Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA (Kędzierzyn Koźle)        
329    Zakłady Azotowe w Tarnowie Mościcach S.A. (Tarnów)       
330    Zakłady Chemiczne Organika Sarzyna SA (Nowa Sarzyna)       
331    Zakłady Chemiczne ZACHEM SA (Bydgoszcz)         
332    Zakłady Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna (Katowice)        
333    Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. (Bukowno)         
334    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A. (Racibórz)        
335    Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.         
336    Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
337    Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. (Gdańsk)        
338    ZEM Łabędy
339    Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.
340    ZŁOMREX S.A. (Poraj)